Som späť!

Follow my blog with Bloglovin

Ahojte! Som rada, že ste zavítali na môj blog. Volám sa Lucia, ale vo virtuálnom svete ma asi mnohí poznajú pod prezývkou Luc, pod ktorou som písala články na knižnom blogu Fantaztika.eu od 1. júna 2011 do 18. augusta 2015.

18. august 2015 bol zlomový dátum, bola som nahnevaná a frustrovaná z toho, ako to medzi knižnými blogermi a celou branžou okolo je. Veľmi ma hneval a mrzel prístup niektorých ľudí a preto som sa rozhodla na všetko vykašlať. Zmazala som svoj blog, svoje recenzie, proste všetko, čo sa mi podarilo za štyri roky blogovania dosiahnuť. Áno všetku svoju prácu som vyhodila von oknom, ale to sa občas stane. Mimochodom doteraz svoje rozhodnutie veľmi ľutujem, ale žiaľ je nezvratné.

Za dva roky relatívneho pokoja a kľudu som stihla trošku vychladnúť a rozhodla som sa vrátiť k intenzívnemu blogovaniu. Áno, stále ma baví čítať knihy a písať o nich a preto to aj naďalej robiť budem. Pretože pri čítaní kníh a písaní článkov si dokážem neuveriteľne oddýchnuť.

No teraz som sa rozhodla ku všetkému postaviť čestne a zo vztýčenou hlavou – ak prečítam knihu, ktorá ma nezaujme, alebo sa mi nebude páčiť, tak to proste napíšem pekne na rovinu. Nebudem vám klamať ani mazať med okolo úst. Nebudem písať recenzie, ktoré sa síce budú páčiť vydavateľom a autorom kníh, ale budú čitateľov uvádzať do nevedomosti. Takže čokoľvek, čo si na mojom blogu prečítate, bude vychádzať priamo z môjho srdca. Ak sa stotožňujete s mojím názorom, budem veľmi rada, ak sa na môj blog budete často a s radosťou vracať. Ak nie, je mi to ľúto, ale asi tu nemáte čo hľadať. Poobzerajte sa po iných knižných blogeroch, ktorí si vás kúpia peknými rečičkami a falošnou pozlátkou.

Mimochodom, za ten čas mojej hibernácie som objavila svoju novú závislosť a záľubu – Bullet Journal. I o ňom nájdete na mojom blogu nejeden článok.

Čo dodať na záver? Budem rada za každého nového čitateľa a priateľa, ktorého získam vďaka tomuto blogu. Dúfam, že pri čítaní mojich článkov a recenzií strávite veľa pekných chvíľ.

PS: Tento úvodný článok neberte ako negatívny článok. Len som proste napísala niečo, čo som zo seba potrebovala dostať už niekoľko rokov.

PS2: Nebojte sa, stále tu nájdete veľa pekný recenzií a chváli na knihy, ale len na tie, ktoré sa mi budú ozaj páčiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.