O mne

Ahojte! Som rada, že ste zavítali na môj blog. Volám sa Lucia, som bývalá programátorka, freelancerka, web dizajnérka a blogerka. Momentálne žijem s nádhernou dcérkou a bláznivým manželom v malej dedinke na Záhorí.

Vo virtuálnom svete ma asi mnohí poznajú pod prezývkou Luc, pod ktorou som písala články na knižnom blogu Fantaztika.eu od 1. júna 2011 do 18. augusta 2015. Za tú dobu som napísala a publikovala 229 recenzií, usporiadala 94 súťaží, stretla plno skvelých priateľov a získala niekoľko blogovo – knižných ocenení.

Milujem svoju rodinu, knihy, poriadok a organizáciu. Rada si plánujem veci dopredu. Preto som aj vášnivým fanúšikom rôznych diárov, doteraz som používala krúžkové diáre Filofax (doma mám tieto štyri: Finsbury A4, Metropol A5, Domino A5, Malden A5 a Domino A6). Od roku 2016 používam diár Erin Condren Life Planner.

Čo nájdete na tomto blogu? Bude tu veľa článkov o knihách, knižných novinkách, ale tiež o plánovaní a diároch, ktoré nadovšetko milujem. Budem veľmi rada, ak sa sem budete pravidelne a s radosťou vracať.Pri čítaní vám želám veľa príjemnej zábavy.