Foto-recenzia knihy CooBoolínské omalovánky

Názov: CooBoolínské omalovánky
Námet: TerazaPecáková
Usporiadala a graficky upravila: Linda Marečková
Forma: Brožovaná väzba
Počet strán: 112
Vydanie: CooBoo, 2015
Žáner: Omalovánky
GoodReads Kúpiť

Knížka plná černobílých obrázků jenom pro tebe!

Zabij čas a vybarvi si pár budíků (k dispozici máš i kladivo ;)), vyber si ten nej outfit nebo nejpěknější kabelku. Dokresli si kluka svých snů a sestav to-do list! Srdíčka i lebky, kola, města, Facebooky, Instagramy, muzika a knížky nebo hrnky s kafem. Všechno, na co si jen vzpomeneš, najdeš v těchhle speciálních kubulínských omalovánkách. A pokud se ti nějaký obrázek obzvlášť povede, můžeš si ho díky perforovaným stránkám klidně vytrhnout a pověsit třeba nad postel.

V poslednej dobe sa omalovánky tešia veľkému úspechu nielen u detí, ale aj u dospelých. Police kníhkupectiev pomaly zaplavuje táto nová mánia a musím sa priznať tiež som jej podľahla. Už ako malá som rada kreslila, dokonca i na základnej škole a tiež na gymnáziu (a vysokej škole) som mala stále okraje zošitov (dobre priznávam, neboli to len zošity, ale aj peračníky, tenisky, rifle a školské lavice /ale nikomu to nevravte 😀 /) pomaľované rôznymi peknými obrázkami. Preto sa nieje čomu čudovať, že aj v dnešnej dobe mám na stole pekné množstvo omalovánok. S ktorými tak rada trávim čas (kto by myslel na diplomovku, keď sú tie obrázky také lákavé). Schválne som nenapísala, že zabíjam, pretože na zabíjanie času omalovánky určené skrátka nie sú, pri ich maľovaní si človek skvelo oddýchne od práce (pozdravujem svoju školiteľku diplomovej práce) a vyčistí myseľ, aby sa mohol plný energie pustiť do ďalšej práce.
A teraz otázka: Prečo sú CooBoolínské omalovánky jednoducho skvelé?
 
všetci milujeme knihy
je s nimi veľa zábavy
 Vianoce
sú malé a skladné (môžeš ich mať stále zo sebou)
nebudeš sa nudiť
precestuješ s nimi celý svet

Moje hodnotenie: 100%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.