FairyLoot – Február 2018

FairyLoot je mesačný box plný knižných prekvapení. Krabičky sú posielané mesačne. Cena krabičky, pre Slovensko, je spolu s poštovným 44 euro. Za túto cenu dostanete jednu knihu v pevnej väzbe (ide o aktuálne vydanú YA novinku),  list od autora, kartičku s podpisom, 5 – 6 vecí súvisiacich s témou mesiaca a FairyScoop – popis noviniek, rozhovor s autorom a téma na nasledujúci mesiac. Všetko je zabalené v nádhernej čiernej krabici.

Téma pre február 2018 je Twisted Tales. Celý box sa teda točí okolo rozprávok bratov Grimovcov. Na tento box som sa veľmi tešila, keďže rozprávky bratov Grimovcov mám veľmi rada. Na obrázku nižšie vidíte kartičku s témou mesiaca, odpovedajúcu záložku a drevenú záložku s témou červenej čiapočky.

V boxe sa ďalej nachádzala zelená soľ do kúpeľa s úžasnou jablkovou vôňou, ružovo – čierne ponožky a prekrásny hrnček s motívom rozprávok bratov Grimovcov. Na hrnčeku môže nájsť napríklad červenú čiapočku, žabieho princa, alebo perníkovú chalúpku a veľa iných rozprávok.

Tento mesiac bola v boxe kniha The Hazel Wood (Melissa Albert), čo je kniha ktorá vyšla začiatkom januára. Veľmi ma potešilo, že kniha je v špeciálnej edícií a je priamo podpísaná od autorky. Na obrázku tiež vidíte list od autorky a sviečku, ktorej vôňa je inšpirovaná touto knihou. Ešte stále si nie som istá, či sa mi vôňa sviečky páči, ale nepáči, pretože je veľmi zvláštna.

The Hazel Wood: Alice strávila väčšinou svojho života potulovaním sa po cestách, vždy o krok popredu pred zvláštnou smolou, ktorá sa jej neustále lepila na päty. Jej babička, autorka temnej rozprávky, zomrela za zvláštnych okolností na jej izolovanom panstve – Hazel Wood.

Jej mama bola unesená osobou, ktorá o sebe tvrdí, že pochádza z nadprirodzeného sveta temnej rozprávky, ktorý vymyslela jej babka. Alicina jediná stopa je odkaz, ktorý jej mama zanechala:

DRŽ SA ĎALEJ OD HAZEL WOODU.

Aby, Alice zachránila svoju matku, musí sa najskorej vidať na Hazel Wood a potom pokračovať do sveta, kde babičkine rozprávky začali…

Celkovo sa mi tento box zdal byť slabší, ako ten z minulého mesiaca. No som rada, že ho mám. Najväčšiu radosť mám z knihy a hrnčeka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.