December 2017 v mojom BuJo!

December 2017 v mojom BuJo!

 

Presne za 24 dní sú tu Vianoce! Hurá! Nemôžem uveriť tomu, ako ten čas letí. Tento rok bol pre mňa plný zmien dobrých aj zlých nápadov, dobrých aj zlých rozhodnutí. Ale k tomu sa dostanem možno niekedy inokedy 🙂 . Pred tým než sa za rokom 2017 úplne zatvoria dvere, zostáva nám prežiť ešte jeden posledný mesiac.

Tak sa poďte pozrieť ako som si BuJo usporiadala pre december.

V tomto mesiaci som sa rozhodla pridať niekoľko stránok do základného nastavenia. Preto Bullet Journaling tak veľmi milujem, môžem si doňho pridať čokoľvek, kedykoľvek sa mi zapáči. Ak je život hektický a ja nestíham vyhovujú mi jednoduché, no zato funkčné vzhľady. Ak však mám času dostatok, môžem sa s mojím BuJo pekne pohrať. A presne to stalo teraz.

Mimochodom celý mesiac sa nesie v duchu Vianoc, vianočných svetielok a zimy.

December 2017 v BuJo

Klasicky prvá strana je skorej dekoračná ako funkčná. Avšak tento mesiac som sa na ľavú stranu rozhodla pridať tabuľku pre Vianočné darčeky. Dúfam, že bude pre mňa veľmi praktická.

December 2017 v Bujo

Nasleduje mesačný kalendár na dvoch stranách. Toto rozloženie využívam od úplného začiatku. Skvelo mi vyhovuje nakoľko v ňom mám dostatok miesta na písanie, ale aj kreslenie.

December 2017 v Bujo

Ďalšie dve strany, ktoré používam od začiatku: zoznam vecí za ktoré som vďačná. Tieto stránky sú pre mňa večerným relaxom.

December 2017 v Bujo

Decembrové návyky a spomienky. Aj som premýšľala či si nepridám na spomienky ešte jednu stranu (kvôli Vianociam a Silvestru), ale nakoniec som sa rozhodla zostať pri svojej klasike. Koniec koncov, ak budem na Vianoce potrebovať ďalšiu stranu, môžem si ju kedykoľvek pridať.

December 2017 v Bujo

Veľmi rada sledujem svoju náladu. A inak tomu nebude ani tento mesiac.

December 2017 v Bujo

Teraz prichádzame k pridaným stránkam, ktoré skúšam po prvý raz. Sama som zvedavá ako sa mi osvedčia. Prvou z nich je priestor na nápady, alebo po anglicky brain dump. Je to veľmi obľúbená strana v BuJo rozloženiach, chcela by som si do nej zapisovať všetky myšlienky, ktoré ma počas dňa napadnú a ešte ich nemám roztriedené.

December 2017 v Bujo

A posledné dve strany. Jedna je venovaná mesačným cieľom, druhá financiám. Ciele mám rozdelené na štyri kategórie, ktoré sú pre mňa veľmi dôležité – ja, moja dcérka Veronika, blog a domov.

Tak a to je všetko. Tento mesiac som sa ozaj vyriadila 🙂 . Budem veľmi rada, ak mi do komentára napíšete, aké veci si značíte do diára vy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *